2013. aasta suvised kultuuri- ja matkareisid soodushindadega üleval!

7. mai 2012

07.05.2012

Tere!

Alates tänasest meie uuel kodulehel üleval ka suvereisid 2013  http://www.turjatour.ee/reisikalender/
Olemasolevad soodushinnad kehtivad kuni 2012. aasta juuni lõpuni, siis hakkavad soodustused kahanema igakuiselt 7 eur võrra. Seega, mida varem registreerute, seda odavamalt reisite:)

Hetkel on veel vabu kohti selle aasta Türgi reisile. Vaid bussiga minnes on võimalik tunneteda selle riigi hinge. Tutvume kohaliku giidi saatel Istanbuli ja Ankaraga. Edasi juba riigi südamesse Kapadookia kuumaastikule, Göreme koobaslinna, Pamukkale soojadele allikatele. Näeme Trooja hobust ja veedame õhtu rahvuslikult. See on unikaalne reis, mida pakume vaid korra aastate tagant:)

Veel on 3 vaba kohta selle suve Slovakkia rattamatkale. Selle matka raskusaste sobib kõigile, sest elame 5 ööd samas kämpingus. Seega on võimalik ka omal käel midagi ette võtta või mõni päev puhata kämpingust vaid 2 km kaugusel Dunajeci jõeäärses kuurortkülas. 4 rattapäeva jooksul külastame kindlusi, teeme retke mäeahelikule suurepäraste vaadete nautimiseks, sõidame paadiga Poola ja sõidame mööda 8 km pikkust kuulsat Dunajeci jõekanjonit jne. Matkale paneb punkti kohaliku kämpingu poolt korraldatud rahvusõhtu koos rahvussöökidega. Saa tuttavaks meile nii lähedal asuva, kuid siiani üldiselt meie jaoks tundmatu Slovakkiaga:)

Ka on viimase vabad kohad selle sügise matkareisile Itaaliasse Dolomiidi mägedesse!
Majesteetlikud Dolomiidi mäed pakuvad võimalusi igale eale ja maitsele. Hetkel on veel kohti selle aasta septembriseisil matkajatele ja puhkajatele. Elame 7 ööd samas kämpingus. Buss viib meid iga päev erineva mäe juurde, kus siis tõstukid viivad meid lausa 3000 m kõrgusele. Selliseid vaateid, mis sealt avanevad ei ole võimalik sõnades kirjeldada, peab ise kohal olema:) Iga päev on sul võimalus valida matka- või puhkepäeva vahel, kas lasta ennast vaid tõstukiga sõidutada või võtta grupijuhiga koos või siis omal käel ette väike mägiretk. Dolomiitide ilu jääb hinge aastateks, see on garanteeritud:)