2018. aasta suusareisid reisikalendris olemas!

3. mai 2017

03.05.2017

Juba on meie reisikavasse http://www.turjatour.ee/reisikalender/ üles pandud 2018. aasta suusareisid varase broneerija soodushindadega, mis kehtivad augusti lõpuni!

Järgmisel aastal on Turja Touril taas plaanis sõita ka uutesse suusamägedesse, kuid me ei väsi kordamast ka samu radu Ukrainas ja Slovakkias.

Veebruari lõpus (koolivaheajal) sõidame seekord Austriasse, St. Antonisse, mäesuusatamise sünnipaika. St. Anton on Austria üks lumerikkamaid kuurorte, pakkudes suurepäraseid võimalusi ka off piste suusatajatele ja lauduritele. Väga meeleolukas on ka St. Antoni after ski. Tuleb igati põnev vaheaeg: http://www.turjatour.ee/2017/04/austria-st-anton-suusareis-lumelauareis/

Loomulikult on ka järgmisel talvel variante sõita vanasse heasse Slovakkiasse ning taas sõidame ka nostalgilisse Ukrainasse. Kõik suusareisid on leitavad meie reisikalendrist: http://www.turjatour.ee/reisikalender/

Kasutage võimalust registreeruda soodsalt. Reisi eest on võimalik tasuda ka osade kaupa igakuiselt. Peagi hakkab meie kava täienema ka 2018. aasta suvereisidega.

Lisaks on meil uudis! Oleme otsustanud alates 2018. aasta reisidest rakendada püsikliendi soodustust. Kes on meiega juba varem reisil käinud, saab kehtivast hinnast veel 5% alla.

Selleks aastaks on jäänud vabu kohti veel Makedoonia ja Slovakkia rattamatkadele ning suvisele suusa- ja matkareisile Austrias, Mayrhofenis. Kellel suveplaanid veel tegemata, siis ootame teid seiklema!

Austria suusareis

Kaunist kevadet!