2019. aasta suvine reisikava on soodushindadega üleval!

5. juuni 2018

05.06.2018

Alates tänasest on meie kodulehel üleval ka 2019. aasta suvereisid:  http://www.turjatour.ee/reisikalender/

Põnevad avastused jätkuvad ka 2019. aastal. Juunikuus sõidame Horvaatiasse Istria poolsaarele jalgrattamatkale, pärast jaanipäeva matkame seekord Baierimaal, nii jalgsi kui jalgratastega. Augustis on aga võimalik seikluseotsijatel liituda meie põneva matkaga Koola poolsaarel Hibiini mägedes ja Põhja-Jäämere ääres. Tundub ahvatlev?

Juulikuu on hetkel veel lahtine. Kavas on taaskord põnev reis Islandile ja Fääri saartele. See reis on meil juba eelnevalt välja müüdud. Aga on võimalus panna end ootenimekirja.

Varase broneerija soodushinnad kehtivad kuni 2018. aasta augusti lõpuni. Seega, otsustades kohe, saate soodsamalt reisile. Reisikohtade arv on piiratud. Kaasa saavad kiiremad broneerijad! Ja endiselt kehtib meie uus soodustuste süsteem: korduvreisijad saavad soodustust 5% ning iga kümnes reis on poole hinnaga!

NB! Meie 2018. aasta suvisele matkareisile Ukrainasse on vabanenud 1 koht! Samuti on 1 vaba koht juba reedel väljuvale Moseli rattamatkale ning mõned vabad kohad on veel ka põnevale Kolme tipu reisile ning Slovakkia rattamatkale.

Soovijatel tasub mõtlema hakata ka 2019. aasta suusapuhkusele. Pakume järgmisel aastal mitmeid huvitavaid sihtkohti.

Põnevate kohtumisteni nii suvel kui talvel!

Turja Tour