2020. aasta reisikava on täismahus ja soodushindadega üleval!

10. mai 2019

10.05.2019
Alates tänasest on meie kodulehel üleval 2020. aasta suusa- ning suvereisidhttp://www.turjatour.ee/reisikalender/

Põnevad avastused jätkuvad ka 2020. aastal. Juunikuus sõidame Bodeni järve äärde ning teeme jalgratastel tiiru kogu järvele läbides seejuures kolme riiki. Juulikuus matkame aga esmakordselt Sloveenia Alpides. Sloveenia on veel kui avastamata paradiis, mille loodus pakub palju. Vaatame oma silmaga üle! Juuli lõpus läheme aga Rumeenia ja Moldova avastusreisile. Esmakordne sõit Moldovasse on kindlasti põnev! Augustis avastame aga jalgrattal ühte Balti riikidest. Läheme ja tutvume põhjalikult Leedu rannikuga, sh Kura sääre ja Palangaga. Tundub ahvatlev?
Soovijatel tasub mõtlema hakata ka 2020. aasta suusapuhkusele. Pakume järgmisel aastal juba teada-tuntud sihtkohti Slovakkia ja Ukraina. Uue sihtkohana sõidame aga talvevaheajal Zell am See’sse, seejuures külastame vähemalt kolme suusakeskust.

Varase broneerija soodushinnad kehtivad kuni 2019. aasta augusti lõpuni. Seega, otsustades kohe, saate soodsamalt reisile. Reisikohtade arv on piiratud. Kaasa saavad kiiremad broneerijad! Ja endiselt kehtib meie uus soodustuste süsteem: korduvreisijad saavad soodustust 5% ning iga kümnes reis on poole hinnaga!

NB! Meie 2019. aasta suvisele matkareisile Baierimaale on veel mõned vabad kohad ning matkal on võimalik valida kahe marsruudi vahel!

Põnevate kohtumisteni suvel ja talvel!