2021. aasta suvine reisikava on täismahus ja soodushindadega üleval!

29. juuni 2020

29.06.2020

Turja Tour Toscana rattamatk
Alates tänasest on meie kodulehel üleval ka 2021. aasta suvereisid: http://www.turjatour.ee/reisikalender/
Hoolimata muutunud maailmast, jätkame oma põnevate avastustega ka 2021. aastal. Juunikuus sõidame Poola rannikule ja liigume jalgratastel mööda Läänemere rannikut. Imetleme suuri liivaluiteid ning külastame Sopotit ja Gdanski. Juulikuus matkame aga taaskord Sloveenia Alpides. Sloveenia on paradiis, mille loodus pakub palju. Vaatame oma silmaga üle! Kuna sel aastal ei õnnestunud, siis 2021. aasta juuli lõpus teeme teise katse minemaks Rumeenia ja Moldova avastusreisile. Esmakordne sõit Moldovasse on kindlasti põnev! Augustis läheme avastama aga Tšehhi kõrgeimaid mägesid. Vallutame riigi kõrgeima tipu Snežka ning külastame ka Tšehhi pärlina säravat pealinna Prahat.
Soovijatel tasub mõtlema hakata ka 2021. aasta suusapuhkusele. Pakume järgmisel aastal juba teada-tuntud sihtkohti Slovakkia ja Ukraina. Uue sihtkohana sõidame aga talvevaheajal Itaalia Dolomiitidesse – Alta Badiasse.
Varase broneerija soodushinnad kehtivad kuni 2020. aasta augusti lõpuni. Seega, otsustades kohe, saate soodsamalt reisile. Reisikohtade arv on piiratud. Kaasa saavad kiiremad broneerijad! Ja endiselt kehtib meie uus soodustuste süsteem: korduvreisijad saavad soodustust 5% ning iga kümnes reis on poole hinnaga!
NB! Kellel juba praegu reisipisik sees, siis meie 2020. aasta suvisele matkareisile Sloveeniasse on veel mõned vabad kohad!
Põnevate kohtumisteni suvel ja talvel!