2022. aasta reisikava on täismahus ja soodushindadega valmis!

25. oktoober 2021

Alates tänasest on meie kodulehel üleval 2022. aasta lõplik reisikava: http://www.turjatour.ee/reisikalender/

Hoolimata muutunud maailmast, jätkame oma põnevate avastustega ka 2022. aastal.
Talvisele suusapuhkusele peaks mõtlema juba kiiresti, sest esimene lumigi pole enam kaugel. Pakume sel talvel juba teada-tuntud sihtkohti Slovakkia ja Ukraina. Teeme ka uue katse sõita talvisel koolivaheajal Itaalia Dolomiitidesse – Alta Badiasse.

Juuni lõpus sõidame Hollandisse ja hakkame Hollandi pealinnast ratastega väntama Belgia pealinna Brüsseli poole. Imetleme neid põnevaid riike ning sealseid kuulsaid linnu: Rotterdami, Haagi, Antwerpenit.

Juulikuus matkame aga taaskord Sloveenia Alpides. Sloveenia on paradiis, mille loodus pakub palju. Vaatame oma silmaga üle!
Augustis läheme avastama aga Tšehhi kõrgeimaid mägesid. Vallutame riigi kõrgeima tipu Snežka ning külastame ka Tšehhi pärlina säravat pealinna Prahat.

Varase broneerija soodushinnad kehtivad kuni 2021. aasta novembri lõpuni. Seega, otsustades kohe, saate soodsamalt reisile. Reisikohtade arv on piiratud. Kaasa saavad kiiremad broneerijad! Ja endiselt kehtib meie uus soodustuste süsteem: korduvreisijad saavad soodustust 5% ning iga kümnes reis on poole hinnaga!