2024. aasta reisikava on täismahus ja soodushindadega üleval!

2. september 2023

Nüüd on meie kodulehel üleval 2024. aasta lõplik reisikavahttp://www.turjatour.ee/reisikalender/

Pärast toimekat 2023. aasta hooaega jätkame oma põnevate avastustega ka 2024. aastal.
Talvisele suusapuhkusele peaks mõtlema juba praegu ja kus mujal see veeta kui Austria kuninglikes Alpides.  Talvisel koolivaheajal sõidame Austriasse St. Antonisse.

Jalgrattaga läheme taaskord avastama Doonau-äärset maailma. Seekord vaatame üle, kuidas elatakse Austria Doonau kaldapealsetel. Külastame Austria imekaunist pealinna Viini. Reisi lõpetame aga Slovakkia pealinnas Bratislavas. Reisiga saad tutvuda siin: https://www.turjatour.ee/kalender/linzist-bratislavasse-doonau-joe-kallastel/

Juuli lõpus sõidame aga täiesti uude sihtkohta – Shetlandi saartele. Sealjuures vaatame muidugi üle ka Šotimaa ja vallutame taaskord Šotimaa kõrgeima tipu Ben Nevise. NB! Sellele reisile on väga vähe vabu kohti, seega tasub eriti kiirelt otsus teha ja järgmise suve plaanid paika panna!

Varase broneerija soodushinnad kehtivad kuni 2023. aasta oktoobri lõpuni. Seega, otsustades kohe, saate soodsamalt reisile. Reisikohtade arv on piiratud. Kaasa saavad kiiremad broneerijad! Ja endiselt kehtib meie uus soodustuste süsteem: korduvreisijad saavad soodustust 5% ning iga kümnes reis on poole hinnaga!

Kohtumiseni juba aastal 2024!