Koolivaheajal suusatame Itaalias, Dolomiitides!

21. jaanuar 2022


Veebruari lõpus algav koolivaheaeg läheneb meeletu hooga ning aeg teha talvised plaanid! Mäed ootavad meid!

Sõidame koolivaheajal taaskord Alpidesse, seekord Itaalia Dolomiitidesse. Vaata täpsemalt: https://www.turjatour.ee/kalender/koolivaheaja-suusareis-itaalia-dolomiiditides/

Reisipaketi hind sisaldab Itaalias hommiku- ja õhtusööke ning sauna koos basseiniga.

5 päeva kohapeal ja transfeer igal hommikul oma bussiga, mis on mugav ja koroona osas ohutu.
Suusabussid sõidavad ka, mis on mäepileti omamise korral tasuta.

Hotell asub 2 suure mäekeskuse vahel imekaunis Itaalia mägilinnakeses, mõlemas ilmakaares ca 7 km tõstukiteni.

Dolomiidi mäed on võrratud ja 5 päeva jooksul on võimalik sõita mööda erinevaid radu. Kuulus Sellaronda päevane ring ja hingematvalt äge ning kaunis Dolomiitide kõrgeim mäetipp Marmolada 3 jaamaga.  Kõige ülemisest jaamast 3300 m kõrguselt on võimalik mööda „punaseid“ radu alustada laskumist.

Ühel päeval tasub kindlasti sõita Kronplatzile, mis asub 2275 kõrgusel platool ja kuhu tulevad tõstukid üles 3-st ilmakaarest. Niisamuti lähevad allapoole rajad sinisest mustadeni.

Broneeri suusareis kohe! Itaalia hotelli kohad peame kinnitama juba jaanuari lõpus. Juhul kui reisi ei ole võimalik korraldada (sh reisikorraldajast mitteolenevatel põhjustel), maksame tasutud reisi maksumuse täies ulatuses tagasi.

Eritingimused: Hetkel nõuab Itaalia kõikidelt riiki sisenejatelt max 48h vanust PCR testi või max 24h vanust antigeeni testi. Oleme hästi läbi mõelnud nende Itaalia poolsete koroonanõuete täitmise, kui see veel veebruari lõpus vajalikuks osutub. Lisainfo tuleb reisil osalejatele.

Koroona osas aitab ohutust tagada see, et kõik osalejad peavad omama vaktsineerimise või läbipõdemise tõendit  (va. kuni 12 aastased lapsed, kui nad peaksid kaasas olema). Lisaks teeb igaüks enne väljasõitu kiirtesti, et olla kindel kõigi negatiivsuses.

Igal juhul me kavatseme veebruari lõpust kuni märtsi alguseni Dolomiidi mägedes talve nautida! Lumeolud on praegu seal suurepärased 🙂

Turja Tour