Soodustused

TURJA TOUR teeb oma praegustele ja tulevastele klientidele mitmeid soodustusi:

OTSUSTA VARAKULT JA TULE SOODSAMALT REISILE!

Reisikorraldaja TURJA TOUR-i paljud usaldusväärsed kliendid plaanivad oma reise pikalt ette. Me pakume võimalust tasuda oma väljavalitud reiside eest osamaksetena ja oleme otsustanud varaseid broneerijad ka premeerida suurema soodustusega (NB! See soodustus ei laiene lastehindadele!). Praegust soodushinda vaata reisikalendrist.

Korduvreisijatele kehtib soodustus 5% hetkel kehtivast hinnast!

Enamikel reisidel kehtivad lastesoodustused!

Gruppidele kehtib erisoodustus! Küsi!

Iga aasta sügisel korraldab Turja Tour oma reisijatele peo, kus loositakse välja kinkekaardid. Loosis osalevad kõik peosaalis viibivad reisijad või külalised. Kokku on 13 kaarti väärtuses: 1×200, 1×100, 1×50, 5×30 ja 5×15 eur. (Kinkekaarte ei vahetata raha vastu!).

IGA KÜMNES REIS POOLE HINNAGA! Kui oled käinud Turja Touriga 9 korda reisil, siis kümnenda korra saad poole hinnaga (pool hinda reisi täishinnast)! Arvesse lähevad reisid, mis on kestnud vähemalt 7 päeva. Reisi ei saa vahetada raha vastu, ega ära kinkida. Poole hinnaga reis võib olla nii suve- kui talvereis. Võimalus tuleb ära kasutada 2 aasta jooksul alates järgneva hooaja 1. jaanuarist.

Tähelepanu! Kõik siiani tehtud reisid lähevad arvesse ka uues süsteemis, arvutamine ei alga nullist. Kui teil on hetkeks juba 6 reisi täis, siis järgmine on seitsmes ja kümnenda saate poole hinnaga!

NB! Igale kuni 500 eur maksvale reisile saab broneerida kõige rohkem 4 poole hinnaga kohta, 500 ja rohkem maksvatele reisidele saab broneerida kõige rohkem 2 poole hinnaga kohta. Kui ühele reisile on rohkem poole hinnaga koha saajaid, siis saavad selle koha need, kes varem broneerisid. Järgmised peavad valima teise reisi või ootama järgmist hooaega (aega selleks on 2 aastat).

P.S! Kellel on 2017. aasta suvehooaja alguseks täis 7 (või 17 või 27) reisi, saavad siiski võimaluse saada tasuta reis. Sellisel juhul aga ei saa järgmiste reiside eest püsikliendisoodustust 5%. Kõik tasuta reisid peavad olema välja võetud 2020. aasta lõpuks ning need saavad olla vaid suvereisid. Kõigile, kellel on kogutud 6 reisi või alla selle, kehtib aga uus kord ning kümnenda reisi täitumisel saab selle poole hinnaga.

TURJA TOURIGA REISIDES
TUNNED ALATI SEIKLUSE MAIKU!