Soomes, Levis suusatame kevade hakul!

18. jaanuar 2021

18.01.2021

Endiselt on maailm pea peale pööratud ja reisiplaane suhteliselt raske teha.

Meie pole aga veel alla andnud ja loodame, et viirus taandub ja saame sel aastal siiski suusatama. Lükkasime suusareisi Soome suurimatesse suusakeskustesse Levisse ja Ylläsele edasi – aprilli algusesse. Reis toimub 3.-10.04.2021. Vaata täpsemalt: https://www.turjatour.ee/2014/04/levi-soome-suusatama-polaarjoone-taha-suusareis-lumelauareis/

Põhja-Soome on ideaalne paik, kuhu planeerida talve pikendus, kuna lund jagub seal aprilli alguses küllaga ja kõrghooaegki veel kestab. Ilmad on aga kindlasti soojemad ja päris karmi pakase võimalus on väga väike. 

Seoses kuupäevade muutmisega, tekkis sellele reisile ka vabu kohti, kuid neid on piiratud arv. Seega, broneeri suusareis kohe!

Juhul kui reisi ei ole võimalik korraldada (sh reisikorraldajast mitteolenevatel põhjustel), maksame tasutud reisi maksumuse täies ulatuses tagasi.

Soomes, üleval pool polaarjoont, suusatamisel on mitmeid plusse:

  • Soome on siiani üks kõige väiksema nakatumiskordajaga riik!
  • Soome asub meile lähedal ning rohkem riigipiire ületada ei ole vaja!
  • Suusakeskustes on palju ankurtõstukeid, seega ei ole vaja seista suurtes järjekordades inimmassides, vaid enamus tegevust toimub päeva jooksul välitingimustes!
  • Ülevalpool polaarjoont on lumegarantii palju kõrgem kui mujal meile lähedal asuvates suusakeskustes!
  • Meie hotell asub 300 m kaugusel suusaradadest. Seega on graafik vaba, millal mäele minna ja millal sealt ära tulla. Sõidavad ka suusabussid, mis on skipassi omanikele tasuta.
  • Igal õhtul sauna!
  • Saab nautida tõelist Lapimaad ja tema erakordset loodust!
  • Äkki näeme ka virmalisi!?

Kui tekkis huvi, pane ennast kirja! Te ei pea muretsema majutuse, transpordi jms pärast. Selle teeme teie eest ära. Ka viime teid mugavalt kohale. Sõit Levisse on üsna pikk ja roolis olemine väsitav, kuid bussipingil istudes pole sellele vaja mõelda. Ja kui ikkagi juhtub, et reis tuleb ära jätta, saate kogu tasutud reisiraha tagasi!

P.S Meie reisikavas on veel 2 reisi Slovakkiasse. Kui on huvi, pange kirja! Tingimused on täpselt samad. Kui reis ei toimu, saate kogu reisiraha tagasi. Samas saab aga võimaluse tekkimisel kotid pakkida ja suusatama sõita.

Turja Tour Levi suusareis

Meiega reisides tunned alati seikluse maiku!

Turja Tour