Suusareisile Ida-Euroopasse – lähedale ja odavalt!

6. november 2014

06.11.2014

Tahaks suusatada, aga kalleid Alpi reise ei saa endale lubada? Tahaks sõita kaugemale kui Skandinaavia, aga ei soovi lennata? Ideaalseks lahenduseks on suusapuhkus Ida-Euroopas. Kohale saab sõita bussiga, mäepiletid ja suusavarustuse rent on soodsad. Kõhugi saab täis mõistliku hinnaga!

Euroopa idaosas on mitmeid riike, mis saavad uhkustada kõrgete mägedega ja toredate suusakuurortitega.

Vana hea Slovakkia

Turja Tour Slovakkia suusareisLähim Ida-Euroopa suusariikidest on meile Slovakkia, kus suusatamine Tatra mägedes on kui rahvuslikuks spordialaks ning kõrged ja mitmekesised nõlvad kutsuvad kohale ka teiste riikide suusasõpru. Laskumisi on Slovakkias kuni 2000 m kõrgusel ja suusakeskuste valikki on piisavalt suur. Tegemist leidub seal nii algajale kui ka juba edasijõudnud suusatajale või lumelaudurile. Erinevalt Soome ja Rootsi suusakeskustest pakub Slovakkia kindlasti ka kõrgmägede tunnet ja imelisi vaateid alla orgudesse ning Kõrg-Tatrates ka kaljustele tippudele!

Õhtud on aga Slovakkias võimalik veeta termaalveekeskuses lõõgastudes või suusapealinna õhtuse eluga tutvudes! 4 päeva suusamõnu ja õhtust lõõgastumist on just paras, et ennast energiat täis laadida!

Reisivõimalused 2015. aastaks:

07.02-14.02.2015 lumelaua- ja suusareis Slovakkiasse

21.02-28.02.2015 lumelaua- ja suusareis Slovakkiasse

14.03-21.03.2015 lumelaua- ja suusareis Slovakkiasse

Mäed on ka Sloveenias!

suusareisSloveenia on enamuse eestlaste jaoks veel täiesti avastamata suusasihtkoht. Samas on Sloveenias ka Alpid – jah! Nagu Austrias! Samal ajal on aga hinnad soodsamad kui kuulsates naabermaades. Mäed on aga sama korralikud ja suusakuurortid on hästi välja arendatud. Sloveenias leidub tegevust nii algajale kui ka juba edasijõudnud suusatajatele või lumelauduritele. Lisaks on võimalus lausa igal päeval külastada erinevat suusakuurorti.

Niisiis, kui Slovakkias on juba korduvalt käidud ja tahaks kogeda midagi uut, siis on järgmiseks sihtkohaks suurepärane just Sloveenia. Pärast reisi on eriti mõnus sõpradega kogemusi jagada ja reisimuljeid rääkida, sest väga tõenäoliselt nemad seal veel käinud pole – kui te just neid kaasa ei kutsu!

Reisivõimalused 2015. aastaks:

24.01-01.02.2015 lumelaua- ja suusareis Sloveeniasse ja Austriasse