Varase broneerija soodustus kehtib veel 5 päeva!

27. august 2015

27.08.2015

Selleks aastaks on meie suvereisid taaskord läbi saanud. Seiklusi ja põnevust jätkus paljudele, mis kajastuvad nüüd meie kodulehe pildigalerii reisipiltidel http://www.turjatour.ee/galerii/2015-2/

Samas on juba teist kuud üleval meie 2016. aasta reisikava http://www.turjatour.ee/reisikalender/, kus pakume üha uusi seiklusi nii talvel mäesuusatajatele ja lumelauduritele kui suvel jalgratturitele, matkajatele ning ka lihtsalt puhkajatele.

Talvel on võimalus sõita suusatama Austriasse või Slovakkiasse. Austrias pakume tuleval talvehooajal lausa kahte sihtpunkti. Jaanuaris sõidame Mayrhofenisse, märtsis aga Saalbachi.

suusareis

Suvel on aga ootamas reis Lõuna-Uuralisse Venemaal. Seekordne reis tuleb veidi teistmoodi kui eelmine. Täpsem reisikava selgub peagi! Registreerida saab siin: http://www.turjatour.ee/2015/04/louna-uural-suur-seiklus-matkareis/

2016. aasta reiside SOODUSHINNAD kehtivad augusti lõpuni! Kui olete otsustanud meiega reisida, siis just praegu on aeg kasutada soodsamat võimalust! P.S Kui reisikohad on otsa saanud, on võimalik panna end ka ootejärjekorda!

Slovakkia matkareis