Varase broneerija soodustus kehtib veel 7 päeva!

25. august 2020

25.08.2020

Eriline reisisuvi on selleks korraks läbi saanud. Meil õnnestus läbi viia lausa kaks suvereisi. Pistsime rinda uute olukordadega, kuid kõik õnnestus oma tavalisel moel. Seiklusi ja põnevust jätkus paljudele, mis kajastuvad nüüd meie kodulehe pildigalerii reisipiltidel http://www.turjatour.ee/galerii/2020-2/

Samas on juba mõnda aega üleval meie 2021. aasta reisikava http://www.turjatour.ee/reisikalender/, kus pakume üha uusi seiklusi nii talvel mäesuusatajatele ja lumelauduritele kui suvel jalgratturitele, matkajatele ning ka lihtsalt puhkajatele.

Talvel on võimalus sõita suusatama Ukrainasse, Itaaliasse või Slovakkiasse. Itaaliasse sõidame seekord veebruari lõpus ning sihtpunktiks Alta Badia suusakeskus, mis on osa suuremast Sella Ronda suusakuurortite süsteemist: https://www.turjatour.ee/2016/04/itaalia-dolomiidid-alta-badia-suusareis-lumelauareis/

Suvel on aga ootamas matkareisid Sloveeniasse ja Krkonoše mägedesse Tšehhis. Rattamatkajaid ootab aga täiesti uus piirkond Poolas – Läänemere rannik ja Gdansk.

Plaanime järgmisel aastal teoks teha ka sel aastal ära jäänud Rumeenia-Moldova reisi.

Taaskord tõotab tulla huvitav aasta!

2021. aasta reiside SOODUSHINNAD kehtivad augusti lõpuni! Kui olete otsustanud meiega reisida, siis just praegu on aeg kasutada soodsamat võimalust! P.S Kui reisikohad on otsa saanud, on võimalik panna end ka ootejärjekorda!